Sopot
Pozycjonowanie stron internetowych

Prowadzisz firmę na terenie Sopotu i szukasz sposobu, by wyprzedzić konkurencję? Twoim priorytetem jest dotarcie z ofertą do użytkowników smartfonów, komputerów i nowych technologii, które stały się częścią codziennego życia? Postaw na skuteczne pozycjonowanie w wyszukiwarkach, a dokładniej – lokalne pozycjonowanie stron internetowych.

Jeden z najważniejszych ośrodków polskiego wybrzeża, jakim niewątpliwie jest Sopot, także poza sezonem turystycznym cechuje się dynamicznym rozwojem i sporą konkurencją w wielu branżach. Prowadząc tu restaurację, hotel, warsztat samochodowy lub sklep ze zdrową żywnością, powienieneś docierać do lokalnych klientów szybciej i skuteczniej niż Twoi biznesowi rywale.

Dzięki skutecznemu pozycjonowaniu i odpowiedniej rozpoznawalności w lokalnych wynikach wyszukiwania Twoja firma nie tylko zdobędzie nowych Klientów, ale także umocni swoją pozycję na wymagającym miejscowym rynku.

Bezpłatna wycena
Wyrażam zgodę na przekazywanie na podany przeze mnie numer telefonu treści dotyczących produktów i usług oferowanych oraz zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail informacji handlowych, dotyczących produktów i usług oferowanych przez Grupa TENSE Polska sp. z o.o. sp. k. Zapoznałem się z polityką prywatności.
Wiadomość została wysłana

Zaufali nam

Poznaj część klientów, z którymi współpracowaliśmy
ford
sporti
semeko
plichta
wzrost ruchu organicznego dzięki pozycjonowaniu

Domeną naszej agencji jest pozycjonowanie stron internetowych

Specjalizujemy się w skutecznej promocji małych, średnich oraz dużych firm działających na terenie Sopotu i całej Polski. Sprawdź, jak możemy pomóc również Tobie!
pozycjonowanie lokalne w sopocie

Pozycjonowanie lokalne w mieście Sopot – szansa na rozwój Twojej firmy

Jeśli chcesz cieszyć się z prężnie działającego biznesu, promocja w sieci powinna być dla Ciebie absolutnie kluczowym obszarem marketingu. Nowe kanały reklamy dają szereg dodatkowych możliwości pozyskiwania klientów, optymalizacji sprzedaży oraz zwiększania przychodów.
tło

Z Onlinemedia osiągniesz biznesowe szczyty

Jesteśmy specjalistami w efektywnym pozycjonowaniu i promocji lokalnych firm w Google.

Od lat z sukcesami pracujemy na wysoką popularność stron www naszych Klientów, pomagając umacniać ich pozycję w branży.
Jeśli zasięg Twojej firmy ograniczony jest do osób zamieszkujących oraz zwiedzających Sopot, to lokalne pozycjonowanie jest dla Ciebie. Dlaczego warto na nie postawić?

Lokalne pozycjonowanie stron ma szereg zalet

 • Jest znacznie tańsze niż SEO prowadzone na ogólnopolską skalę.
 • Mniejsza konkurencyjność fraz lokalnych to szybsze efekty pozycjonowania.
 • Strategia local SEO zapewnia dotarcie do klientów realnie zainteresowanych Twoimi usługami.
 • Pozycjonowanie sprawi, że Twoja konkurencja zostanie w tyle.
 • Wysoka pozycja w wyszukiwarce sprzyja kreacji marki wśród lokalnych odbiorców.
 • W odpocznieniu od reklamy banerowej i Google Ads pozycjonowanie zapewni Ci długotrwałe efekty.
 • Dzięki optymalizacji Twój serwis stanie się nowocześniejszy i dopasowany do zmieniających się trendów oraz potrzeb konsumentów.

Na czym polega pozycjonowanie lokalne?

Istotą lokalnego pozycjonowania jest dotarcie do miejscowych internautów, którzy każdego dnia wpisują w wyszukiwarkę rozmaite zapytania związane z Sopotem, poszukując konkretnych produktów oraz usług.

Osiągnięcie jednego z topowych miejsc w rankingu pozwala pozyskiwać wartościowy ruch na swoją stronę www, przekładający się na wzrost współczynnika konwersji. Wszystko dlatego, że użytkownicy ufają serwisom z czołowych pozycji w Google, chętniej korzystając z ich usług. W odróżnieniu od ogólnopolskiego pozycjonowania, SEO lokalne charakteryzuje się znacznie mniejszą konkurencją, co umożliwia szybszy awans serwisu na czołowe pozycje, jednocześnie wpływając na niższe koszty kampanii.

Biorąc pod uwagę szereg aspektów decydujących o lokacie witryny w rankingu Google, pozycjonowanie lokalne powinno być wykonywane przez doświadczoną agencję SEO, wyłącznie na podstawie dedykowanej strategii marketingowej.

pozycjonowanie lokalne
tło

Rozpocznij kampanię SEO

i przekonaj się, jak wiele wymiernych korzyści daje pozycjonowanie.
Zapytaj o wycenę

Tworząc strategię pozycjonowania lokalnego, bierzemy pod uwagę

 • Twoją domenę internetową,
 • Miasto, branżę oraz konkurencję,
 • Charakterystykę grupy docelowej.
Na podstawie tych danych tworzymy dedykowaną propozycję współpracy, koncentrując się na wyborze słów kluczowych, które najlepiej opisują Twój biznes w sieci. Jednocześnie dobierając frazy, uwzględniamy ich popularność wśród internautów zamieszkujących i odwiedzających Sopot.

Ile kosztuje pozycjonowanie stron w Sopocie?

Nie ma jednej odpowiedzi na pytanie o koszty pozycjonowania. Każda kampania jest inna, wykorzystuje różne procesy i prowadzi się ją w określonym środowisku.

Szereg dostępnych narzędzi pozwala wybrać te optymalne dla danego przypadku. Nie bez znaczenia są również liczba i rodzaj wybranych fraz oraz konkurencja w branży. Ostatecznie wszystkie te czynniki wpływają na to, ile zapłacisz za lokalne pozycjonowanie swojej marki w Sopocie. Korzyści pozycjonowania lokalnego

koszt pozycjonowania

Co otrzymujesz, decydując się na pozycjonowanie stron z OnlineMedia?

darmowy audyt oraz optymalizacja seo

Darmowy audyt SEO oraz optymalizacja strony

Szczegółowo badamy historię domeny strukturę serwisu strony oraz jego zawartość, wprowadzając niezbędne modyfikacje.
opieka doradców i specjalistów seo

Wsparcie najlepszych ekspertów

Zawsze możesz liczyć na pomoc doświadczonych specjalistów od pozycjonowania i reklamy w sieci. Przydzielimy Ci dedykowanego opiekuna SEO, który zapewni niezbędne wsparcie w trakcie kampanii.
właściwy dobór fraz

Słowa kluczowe, które podniosą popularność witryny

Analizując zachowanie użytkownik oraz działania konkurencji, wyselekcjonujemy najpopularniejsze frazy związane z Sopotem oraz branża, w której działa Twoja firma.
monitorowanie efektów

Nieustanny monitoring pozycji i dostęp do raportów

Codziennie sprawdzamy bieżące pozycje promowanych serwisów w Google. Możesz być pewien, że skutecznie i terminowo zareagujemy na każdą zmianę w rankingu.
dopasowany i czytelny system rozliczeń

Wygodne formy rozliczeń

Oferujemy płatność za efekt, abonament ze stałą ratą, lub model hybrydowy, łączący obie formy rozliczeń. Wszystko po to, by opłata za pozycjonowanie była jak najbardziej komfortowa.

Pozycjonowanie stron w praktyce

etap 1
 • Wybór słów kluczowych
 • Podpisanie umowy
 • Wykonanie audytu SEO
etap 2
 • Optymalizacja witryny
 • Pozycjonowanie
etap 3
 • Kontynuacja pozycjonowania
 • Wsparcie i doradztwo ekspertów
 • Optymalizacja i monitorowanie rezultatów
Nie tylko pozycjonowanie lokalne
Najlepsi specjaliści na rynku, wieloletnie doświadczenie oraz nieustanie rozwijana wiedza i umiejętności pozwalają nam zapewnić pełną opiekę marketingową współpracującym z nami przedsiębiorcom. Mimo że specjalizujemy się w efektywnym pozycjonowaniu, nie pomijamy pozostałych narzędzi, jakie daje współczesny e-marketing w wymagającej walce o klienta. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaproponować takie dodatkowe usługi, jak:
reklama PPC
Reklama PPC
Płatne kampanie w wynikach wyszukiwania, social mediach oraz popularnych serwisach znacznie zwiększają prawdopodobieństwo dotarcia do szerokiego grona użytkowników sieci. Jednocześnie łączenie reklamy Google Ads lub Facebook Ads z pozycjonowaniem znacznie podnosi efekty działań SEO.
marketing wizerunkowy
Marketing wizerunkowy
Prowadząc biznes, musisz zadbać nie tylko o bogatą ofertę i wysoką jakość usług, ale także umiejętnie kreować swój wizerunek. Pomogą Ci w tym pozytywne opinie na forach, w mediach społecznościowych czy wizytówce Google Moja Firma. Zleć nam obsługę komunikacji w tych biznesowych kanałach i korzystaj z pozytywnego postrzegania marki w sieci.
content marketing
Content marketing
Opisy produktów, które sprzedają, treści bogate w słowa kluczowe dla zwiększenia skuteczności pozycjonowania oraz eksperckie artykuły na firmowego bloga – to wszystko i jeszcze więcej możesz zyskać, zlecając nam kampanię contentmarketingową. Wartościową treść zaprojektują dla Ciebie najlepsi copywriterzy!
Skuteczne pozycjonowanie lokalne to domena OnlineMedia
Jesteś zainteresowany współpracą z czołową agencją SEO w Polsce?
localisation icon
ul. Jana Uphagena 27/608
80-237 Gdańsk