Gdańsk
Pozycjonowanie stron internetowych

Odpowiednio wysoka pozycja serwisu internetowego w wynikach wyszukiwania Google to dla Twojej firmy szansa na zdobycie nowych klientów. Powinieneś mieć tego świadomość w czasach, gdy z najpopularniejszej na świecie wyszukiwarki korzysta już ponad 97% polskich internautów. Jak w czasach coraz silniejszej konkurencji zbudować popularność marki w sieci? Stawiając na pozycjonowanie, a dokładniej – lokalne pozycjonowanie stron internetowych.

Prowadząc na terenie Wrzeszcza knajpę z domowym jedzeniem, sklep z akcesoriami dla zwierząt na Przymorzu czy kancelarię adwokacką na Oruni, możesz i powinieneś budować rozpoznawalność swojej firmy online.

Nawet jeśli nie świadczysz usług przez internet, z Google każdego dnia korzystają tysiące Twoich potencjalnych klientów. Pozycjonowanie lokalne pomoże im odnaleźć Twoją markę w wyszukiwarce, a Tobie umożliwi dotarcie do osób zainteresowanych proponowanymi usługami i ułatwi budowę eksperckiego wizerunku.

Bezpłatna wycena
Wyrażam zgodę na przekazywanie na podany przeze mnie numer telefonu treści dotyczących produktów i usług oferowanych oraz zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail informacji handlowych, dotyczących produktów i usług oferowanych przez Grupa TENSE Polska sp. z o.o. sp. k. Zapoznałem się z polityką prywatności.
Wiadomość została wysłana

Zaufali nam

Poznaj część klientów, z którymi współpracowaliśmy
ford
sporti
semeko
plichta
wzrost ruchu organicznego dzięki pozycjonowaniu

Domeną naszej agencji jest pozycjonowanie stron internetowych

Obsługujemy podmioty z różnych branż i wszystkich regionów kraju. Gdańsk stanowi jedno z tych miast, gdzie Klientów mamy najwięcej. Doskonale znamy lokalne środowisko biznesowe i z chęcią pomożemy Ci budować silną markę na lokalnym lub regionalnym rynku.
pozycjonowanie lokalne w gdańsku

Pozycjonowanie lokalne w mieście Gdańsk – szansa na rozwój Twojej firmy

Chcąc osiągnąć sukces w biznesie w tak konkurencyjnym mieście, jak Gdańsk, nie możesz ograniczać się wyłącznie do reklamy w trakcyjnych mediach. Nowy kanały promocji zapewnią Ci dotarcie do grup docelowych, korzystających na co dzień ze smartfonów, laptopów i traktujących Google jak podstawowe źródło wiedzy o świecie.
tło

Z OnlineMedia na konkurencję spojrzysz ze szczytu

Już dziś rozpocznij współpracę z jedną z czołowych polskich agencji SEO.

Przekonaj się, jakie realne korzyści przyniesie Twojej firmie lokalne pozycjonowanie stron www.
Jeśli zasięg Twojej firmy w Gdańsku obejmuje całe miasto lub wybrane dzielnice, strategia local SEO będzie optymalnym rozwiązaniem dla efektywnej promocji marki. Skąd bierze się jej coraz większa popularność?

Lokalne pozycjonowanie stron ma szereg zalet

 • SEO i pozycjonowanie lokalne to kluczowe elementy budowy silnej marki.
 • Efektywnie wykorzystujesz każdą złotówkę budżetu, docierając do Twojej grupy docelowej.
 • Optymalizacja pomoże Ci unowocześnić Twoją stronę www i dostosować ją do wymogów SEO, oraz UX.
 • Pozycjonowanie w Google pozwala zdystansować branżową konkurencję.
 • Możesz skutecznie promować markę w Gdańsku i okolicach przy względnie niewielkim budżecie.
 • Wzrost pozycji Twojej strony w Google możliwy jest już po pierwszych tygodniach kampanii.
 • Podczas gdy kampanie PPC dają jedynie doraźne korzyści, pozycjonowanie strony zapewnia wielomiesięczne, długoterminowe efekty.

Na czym polega pozycjonowanie lokalne?

Długotrwały, wymagający nieustannych działań i szczegółowej analizy proces, jakim jest lokalne pozycjonowanie stron www, wymaga wiedzy oraz doświadczenia, dlatego działania należy zlecać ekspertom.

Żadnego przedsiębiorcy nie stać na błędy, wynikające z pozycjonowania firmowej witryny we własnym zakresie. Dlatego rola, jaką ma do odegrania agencja w całym procesie promocji poprzez SEO, jest kluczowa.

Skuteczna promocja Twojej gdańskiej firmy w wyszukiwarkach obejmuje takie elementy jak: audyt SEO, dobór słów kluczowych, optymalizacja, budowa contentu czy link-building. Każdy z nich pełni w pozycjonowaniu firmy istotną funkcję, decydując o tym, jak wysoka będzie pozycja serwisu w organicznych wynikach wyszukania.

Czy wiesz, że Google wyróżnia ponad 200 czynników rankingowych, które w różnym stopniu decydują o kolejności stron wyświetlanych internautom? Nie pomijamy żadnego z nich, dlatego bez żadnych obaw możesz powierzyć nam działania marketingowe, które zaprojektujemy „na miarę” – specjalnie dla Twojego biznesu!

tło

Rozpocznij kampanię SEO

i przekonaj się, jak wiele wymiernych korzyści daje pozycjonowanie.
Zapytaj o wycenę

Tworząc strategię pozycjonowania lokalnego, bierzemy pod uwagę

 • Sposób korzystania z internetu przez Twoich potencjonalnych klientów,
 • Działania konkurencji, która również inwestuje w marketing w wyszukiwarkach,
 • Potencjał posiadanego przez Ciebie serwisu internetowego.

Dysponując szczegółową analizą tych trzech obszarów, wybieramy dla Ciebie słowa kluczowe, najczęściej wpisywane przez internautów, poszukujących firm z Twojej branży.

Stanowią one fundament indywidualnej strategii SEO, pomagając w zwiększeniu popularności marki w sieci, finalnie przekładającej się na statystyki sprzedaży i wzrost zysków firmy.

Ile kosztuje pozycjonowanie stron w Gdańsku?

Podobne jak w innych rejonach kraju, również w Gdańsku nie da się określić jednej ceny za lokalne pozycjonowanie stron www.

Do każdej kampanii podchodzimy indywidualnie, analizując środowisko biznesowe, cel pozycjonowania, liczbę i rodzaj wybranych fraz oraz wiele innych czynników wpływających na koszty.

Będący największym miastem na Pomorzu Gdańsk charakteryzuje duża dynamika rozwoju, a przez to – wymagająca konkurencja w wielu dziedzinach biznesu. Jednak również dlatego, warto postawić na efektywne pozycjonowanie w wyszukiwarkach, osiągając w ten sposób przewagę w walce o klienta.

koszt pozycjonowania

Co otrzymujesz, decydując się na pozycjonowanie stron z OnlineMedia?

darmowy audyt oraz optymalizacja seo

Darmowy audyt oraz optymalizacja SEO witryny

Kompleksowo przebadamy Twoją witrynę pod kątem niezbędnych modyfikacji, unowocześniając ją i dostosowując do aktualnych trendów oraz wymogów Google. Dzięki temu serwis stanie się bardziej przyjazny dla wyszukiwarki i użytkowników.
opieka doradców i specjalistów seo

Opieka doradców i specjalistów SEO na każdym etapie współpracy

Przez cały okres umowy do Twojej dyspozycji pozostaną nasi eksperci. Służą swoim wsparciem oraz bogatym doświadczeniem w zakresie planowania, optymalizowania oraz wszystkich dostępnych form marketingu internetowego.
właściwy dobór fraz

Dobór fraz, które poprawią widoczność Twojego serwisu w Google

Wyselekcjonujemy dla Twojej firmy słowa kluczowe, na które następnie wypromujemy stronę w Google. Frazy dobierzemy z uwzględnieniem ich popularności oraz działań Twojej konkurencji z TOP 10 wyników wyszukiwania.
monitorowanie efektów

Monitorowanie efektów oraz informowanie o wynikach

Codziennie będziemy sprawdzać pozycje promowanych serwisów, podejmując odpowiednie działania w celu utrzymania lub podniesienia aktualnego rankingu strony.
dopasowany i czytelny system rozliczeń

Komfortowo dopasowany, czytelny system rozliczeń

Zero ukrytych kosztów, stała miesięczna rata lub płatność za efekty – wybierzemy model najlepszy dla Twojego biznesu.

Pozycjonowanie stron w praktyce

etap 1
 • Research i wybór fraz
 • Przygotowanie oraz podpisanie umowy
 • Audyt strony www
etap 2
 • Optymalizacja
 • Rozpoczęcie działań SEO
etap 3
 • Pozycjonowanie witryny w Google
 • Wsparcie i doradztwo
 • Optymalizowanie efektów
Nie tylko pozycjonowanie lokalne
Jako jeden z liderów branży marketingu internetowego w Polsce, specjalizujemy się zarówno w skutecznym pozycjonowaniu stron, jak i pozostałych działaniach z zakresu marketingu cyfrowego. Naszym Klientom proponujemy bogate portfolio usług, pozwalających dodatkowo zwiększyć skuteczność pozycjonowania i maksymalnie wykorzystywać wszystkie dostępne kanały komunikacji. Nasza oferta do m.in.:
reklama PPC
Reklama PPC
Będące doskonałym uzupełnieniem pozycjonowania działania SEM pozwalają na natychmiastowe pojawienie się linków do Twojej strony w sekcji płatnych wyników. Jednocześnie, dzięki reklamom w Google, YouYube, Gmailu czy na Facebooku, dotrzesz do potencjalnych klientów, zainteresowanych Twoją ofertą.
marketing wizerunkowy
Marketing wizerunkowy
Projektujemy „na miarę” działania marketingowe, wspierając kreowanie wizerunku firmy w Google Moja firma na fortach internetowych oraz w social mediach.
content marketing
Content marketing
Pomagamy firmom sprzedawać więcej dzięki unikalnym, ciekawym i zgodnym z SEO treściom w ich serwisach sprzedażowych. Najlepsi copywriterzy tworzą dla naszych Klientów specjalistyczne artykuły blogowe, skuteczne sprzedażowo opisy produktów do e-sklepu, wartościowe materiały na firmową witrynę oraz wiele więcej!
Skuteczne pozycjonowanie lokalne to domena OnlineMedia
Jesteś zainteresowany współpracą z czołową agencją SEO w Polsce?
localisation icon
ul. Jana Uphagena 27/608
80-237 Gdańsk