Obsługa social media

Skuteczna obsługa marki

Media społecznościowe stanowią obecnie jeden z podstawowych elementów marketingu internetowego, a ich rola nieustannie rośnie. Social media nie tylko zapewniają obustronną komunikację między klientem i firmą, ale również budują wizerunek marki. Zajmujemy się obsługą najpopularniejszych portali społecznościowych takich jak: Facebook, Twitter, Instagram, Pinterest i Google+. Pracę rozpoczynamy od odpowiedniego dobrania serwisu do usług oferowanych przez klienta.

Odpowiednio prowadzone działania w mediach społecznościowych mają na celu nawiązanie kontaktu z obserwatorami. Dlatego też w ramach obsługi publikujemy wartościowe teksty i interesujące grafiki, żeby przyciągnąć uwagę potencjalnych klientów i zaangażować obecnych fanów. Stale kontrolujemy kampanie i zainteresowanie na profilach. Naszym celem jest utrzymywanie zaangażowania klientów, stworzenie większej widoczności i lojalności wobec Twojej marki.
localisation icon
Powrót do góry
Wiadomość została wysłana
Zamów bezpłatną wycenę!
Zostaw nam swoje dane - odezwiemy się w przeciągu 24h!

Wyrażam zgodę na przekazywanie na podany przeze mnie numer telefonu treści dotyczących produktów i usług oferowanych oraz zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail informacji handlowych, dotyczących produktów i usług oferowanych przez Grupa TENSE Polska sp. z o.o. sp. k. Zapoznałem się z polityką prywatności.
Posiadamy certyfikaty:
double click icon
Należymy do:
logo grupa tense
Skontaktuj się z nami!
localisation icon
ul. Jana Uphagena 27/608
80-237 Gdańsk