Obsługa social media

Skuteczna obsługa marki

Media społecznościowe stanowią obecnie jeden z podstawowych elementów marketingu internetowego, a ich rola nieustannie rośnie. Social media nie tylko zapewniają obustronną komunikację między klientem i firmą, ale również budują wizerunek marki. Zajmujemy się obsługą najpopularniejszych portali społecznościowych takich jak: Facebook, Twitter, Instagram, Pinterest i Google+. Pracę rozpoczynamy od odpowiedniego dobrania serwisu do usług oferowanych przez klienta.

Odpowiednio prowadzone działania w mediach społecznościowych mają na celu nawiązanie kontaktu z obserwatorami. Dlatego też w ramach obsługi publikujemy wartościowe teksty i interesujące grafiki, żeby przyciągnąć uwagę potencjalnych klientów i zaangażować obecnych fanów. Stale kontrolujemy kampanie i zainteresowanie na profilach. Naszym celem jest utrzymywanie zaangażowania klientów, stworzenie większej widoczności i lojalności wobec Twojej marki.
localisation icon
Powrót do góry
Wiadomość została wysłana
Zamów bezpłatną wycenę!
Zostaw nam swoje dane - odezwiemy się w przeciągu 24h!
Administratorem Państwa danych osobowych jest Online Media Agata Podubińska z siedzibą przy ul. Jana Uphagena 27/703; 80-237 Gdańsk. więcej..
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Online Media Agata Podubińska z siedzibą w Gdańsku podanych danych w celu przesłania Państwu odpowiedzi na zapytanie, przesłanie oferty, usług fimry, a w końcu realizacji umowy o świadczenie usług przez firmę. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. regulamin
Posiadamy certyfikaty:
double click icon
Skontaktuj się z nami!
localisation icon
ul. Jana Uphagena 27/608
80-237 Gdańsk