Gdynia
Pozycjonowanie stron internetowych

Twoja konkurencja rośnie w siłę, sprzedając więcej i pozyskując nowych klientów, a Ty zastanawiasz się, jak dotrzymać im kroku na trudnym i wymagającym, lokalnym rynku?

Posiadasz stronę internetową, która ze względu na niską pozycję w wynikach wyszukiwania nie pozwala wspierać sprzedaży? Sposobem na zwiększenie popularności Twojego biznesu jest aktywna promocja w sieci, a dokładniej – skuteczne pozycjonowanie strony www.

Bez względu na to, czy świadczysz na terenie Gdyni usługi szkoleniowe, prowadzisz bar szybkiej obsługi czy salon z telefonami komórkowymi, ogromna większość Twoich klientów korzysta z internetu. Lokalne pozycjonowanie pozwala efektywnie promować każdy rodzaj działalności gospodarczej, obejmując swoim zasięgiem teren miasta, dzielnicy lub osiedla.

Wysoka pozycja w Google przekłada się na wzrost liczby odwiedzin Twojej strony www, co skutkuje zwiększeniem popularności marki oraz zdobyciem dodatkowych Klientów.

Lokalne pozycjonowanie stron www odpowiada więc zarówno na potrzeby miejscowych przedsiębiorców, jak i mieszkańców Gdyni, korzystających z ich oferty.

Bezpłatna wycena
Wyrażam zgodę na przekazywanie na podany przeze mnie numer telefonu treści dotyczących produktów i usług oferowanych oraz zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail informacji handlowych, dotyczących produktów i usług oferowanych przez Grupa TENSE Polska sp. z o.o. sp. k. Zapoznałem się z polityką prywatności.
Wiadomość została wysłana

Zaufali nam

Poznaj część klientów, z którymi współpracowaliśmy
ford
sporti
semeko
plichta
wzrost ruchu organicznego dzięki pozycjonowaniu

Domeną naszej agencji jest pozycjonowanie stron internetowych.

Współpracujemy z firmami z całego kraju – także z Trójmiasta i Gdyni – sprawdź, jak możemy pomóc Tobie rozwinąć biznes i dołączyć do grona branżowych liderów.
pozycjonowanie lokalne w gdyni

Pozycjonowanie lokalne w mieście Gdynia – szansa na rozwój Twojej firmy.

Chcąc zyskać przewagę nad konkurencją, nie możesz rezygnować z nowych form i kanałów promocji. Musisz nieustannie się rozwijać, a dzięki naszemu wsparciu zyskasz do tego niezbędne i przede wszystkim – efektywne narzędzia.
tło

Wejdź na szczyt z OnlineMedia

Naszą domeną jest skuteczne pozycjonowanie stron internetowych.

W branży SEO nie mamy sobie równych, od lat obsługując firmy z różnych branż.
Jeśli znacząca większość Twoich klientów mieszka na terenie Gdyni, a w sezonie turystycznym kierujesz swoją ofertę również do osób odwiedzających miasto, lokalne pozycjonowanie jest właśnie dla Ciebie.

Lokalne pozycjonowanie stron ma szereg zalet

 • Poprawa pozycji w rankingu możliwa jest już po kilku tygodniach.
 • Pozycjonowanie lokalne sprzyja kształtowaniu świadomości marki wśród potencjalnych klientów.
 • Efektywne pozycjonowanie w Google to szereg długoterminowych korzyści – inaczej niż kampanie PPC czy reklama banerowa.
 • Strategia local SEO to sposób na zbudowanie przewagi wśród konkurentów.
 • Pozycjonowanie lokalne nie wymaga tak wysokiego budżetu, jak kampania na rynku ogólnopolskim.
 • SEO to szansa na precyzyjne dotarcie do grupy docelowej zainteresowanej Twoimi usługami.
 • Optymalizacja serwisu unowocześni Twoja stronę, dostosowując ją do aktualnych wymogów SEO, UX oraz trendów i preferencji użytkowników.

Na czym polega pozycjonowanie lokalne?

Celem lokalnego pozycjonowania jest budowa popularności serwisu na słowa kluczowe związane z Twoją branżą oraz lokalizacją, np. „fryzjer Gdynia”. Internauci każdego dnia wpisują w wyszukiwarkę interesujące ich zapytania, a zdecydowana większość z nich odwiedza wyłącznie strony ze ścisłej czołówki.

Wysoka pozycja w Google skutkuje zwiększeniem ruchu w serwisie, co pozwala budować popularność marki wśród internautów, tym samym zwiększając sprzedaż produktów i usług. Nasi eksperci każdego dnia pracują na sukcesy Klientów z Gdyni oraz okolic, koncentrując się na wszystkich kluczowych aspektach lokalnego pozycjonowania.

Odpowiednio dobrane słowa kluczowe, optymalizacja witryny od strony technicznej, budowa wartościowego contentu oraz struktury linków kierujących do strony z innych serwisów, to tylko niektóre warunki skutecznej promocji firmowego portalu w wynikach wyszukiwania.

pozycjonowanie lokalne
tło

Rozpocznij kampanię SEO

i przekonaj się, jak wiele wymiernych korzyści daje pozycjonowanie.
Zapytaj o wycenę

Tworząc strategię pozycjonowania lokalnego, bierzemy pod uwagę

 • Grupę docelową,
 • Konkurencję oraz jej działania,
 • Aktualnie posiadaną przez Ciebie stronę www.
Kierując się uzyskanymi danymi, opracowujemy dla Twojej marki dedykowaną ofertę współpracy, dobierając słowa kluczowe oraz projektując działania, które pozwolą zbudować popularność serwisu w organicznych wynikach wyszukiwania.

Ile kosztuje pozycjonowanie stron w Gdyni?

Złożony charakter pozycjonowania lokalnego oraz jego wielowymiarowa specyfika powodują, że każda kampania SEO wyceniana jest indywidualnie. Na łączny koszt kampanii wpływają m.in.: branża, konkurencja, liczba wybranych słów kluczowych oraz ich popularność.

Dynamika rozwoju Gdyni, przekładająca się na znaczną konkurencyjność wielu branż, wymaga od przedsiębiorców podejmowania zdecydowanych działań w obszarze promocji i marketingu. Pozycjonowanie to sprawdzona metoda, by dołączyć do grona liderów na lokalnym rynku, nawet pomimo zdecydowanej konkurencji.

koszt pozycjonowania

Co otrzymujesz, decydując się na pozycjonowanie stron z OnlineMedia?

darmowy audyt oraz optymalizacja seo

Darmowy audyt oraz optymalizacja

Kompleksowo przebadamy Twoją witrynę pod względem zgodności z aktualnymi trendami oraz wymogami SEO. Wykonamy optymalizację, przystosowując wszystkie elementy strony do wytycznych Google.
opieka doradców i specjalistów seo

Wsparcie i doradztwo najlepszych ekspertów

Specjaliści zapewniają pomoc w zakresie konsultacji oraz doradztwa w zakresie pozycjonowania i reklamy w sieci.
właściwy dobór fraz

Słowa kluczowe dopasowane do Twojej branży i specyfiki

Najlepsi specjaliści SEO przy użyciu profesjonalnych narzędzi wyselekcjonują dla Twojej firmy frazy, które pomogą skutecznie promować markę w Google.
monitorowanie efektów

Monitorowanie pozycji oraz raporty o wynikach

Otrzymasz dostęp do Panelu Klienta, gdzie czekają na Ciebie aktualne dane na temat efektów naszych prac. Aktualne pozycje proponowanych przez nas serwisów sprawdzamy codziennie, podejmując odpowiednie działania optymalizacyjne.
dopasowany i czytelny system rozliczeń

Poste zasady rozliczeń

Całość kosztów poznajesz z góry, więc możesz łatwo planować swój budżet. Dopasujemy model rozliczenia do specyfiki Twojej firmy.

Pozycjonowanie stron w praktyce

etap 1
 • Wybór fraz
 • Podpisanie umowy z agencją
 • Audyt SEO
etap 2
 • Wdrożenie niezbędnych zmian w serwisie
 • Przygotowanie do pozycjonowania
etap 3
 • Pozycjonowanie właściwe
 • Optymalizacja efektów
 • Doradztwo i opieka ekspertów
Nie tylko pozycjonowanie lokalne
Choć głównym obszarem naszej działalności jest pozycjonowanie stron internetowych, nie ograniczamy swojej oferty wyłącznie do działań SEO. Proponujemy całościowe podejście do kampanii promocyjnych w internecie, dlatego nasi doświadczeni eksperci z chęcią zrealizują dla Ciebie szereg dodatkowych usług. W skład naszego portfolio wchodzą m.in.:
reklama PPC
Reklama PPC
Kampanie Google Ads oraz Facebook Ads to dziś narzędzia, które efektywnie wspierają SEO, pomagając pozyskiwać dodatkowy ruch w serwisach internetowych. Jednocześnie, reklama w modelu PPC pozwala docierać markom do milionów użytkowników, każdego dnia korzystających z najpopularniejszych serwisów, takich jak YouTube, Gmail czy Google Zakupy.
marketing wizerunkowy
Marketing wizerunkowy
Obecnie jednym z najwątlejszych czynników zakupowych jest opinia innych użytkowników o produkcie lub marce. Warto zadbać o to, by w przypadku Twojej firmy była ona pozytywna. Powierzając nam komunikację biznesową w social mediach na forach internetowych oraz w Google Moja Firma, zyskujesz wymierne wsparcie w budowie profesjonalnego wizerunku marki.
content marketing
Content marketing
Wykorzystując marketing treści, możesz nie tylko zwiększyć sprzedaż, ale również dołączyć do grona branżowych liderów i budować zaufanie do Twojego przedsiębiorstwa dzięki wartościowym, unikalnym oraz przyjaznym Google i czytelnikom treściom.
Skuteczne pozycjonowanie lokalne to domena OnlineMedia
Jesteś zainteresowany współpracą z czołową agencją SEO w Polsce?
localisation icon
ul. Jana Uphagena 27/608
80-237 Gdańsk