Sklepy internetowe

Tworzymy sklepy, które sprzedają

Zakupy przez internet z roku na rok zyskują na popularności. Do niewątpliwych zalet zakupów online wymienić można dostępność 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, ale często również też znacznie niższe ceny od tych, które znaleźć można w sklepach stacjonarnych oraz możliwość szybkiego porównywania cen między sklepami.

Projektujemy sklepy internetowe, które są funkcjonalne i atrakcyjne dla odwiedzających. Analizujemy potrzeby każdego klienta i indywidualne dobieramy odpowiednie rozwiązania. W przypadku mniejszych sklepów proponujemy skorzystanie z platformy PrestaShop, większe sklepy budujemy na platformie Magento lub w razie konieczności piszemy dedykowane rozwiązania. Zapewniamy indywidualny projekt graficzny witryny dostosowany do konkretnej branży. Każdy projekt tworzymy zgodne z koncepcją web usability, tak aby używanie witryny było intuicyjne i przyjazne dla klientów. W razie potrzeby oferujemy również dwustronną integrację z portalem Allegro oraz wybranymi systemami płatności elektronicznych, aby przyspieszyć przeprowadzanie transakcji. Możemy również rozbudować sklep o konkretne dedykowane moduły. Wszystkie nasze sklepy są responsywne, oznacza to, że wyświetlają się poprawnie na każdym urządzeniu.
localisation icon
Powrót do góry
Wiadomość została wysłana
Zamów bezpłatną wycenę!
Zostaw nam swoje dane - odezwiemy się w przeciągu 24h!
Administratorem Państwa danych osobowych jest Online Media Agata Podubińska z siedzibą przy ul. Jana Uphagena 27/703; 80-237 Gdańsk. więcej..
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Online Media Agata Podubińska z siedzibą w Gdańsku podanych danych w celu przesłania Państwu odpowiedzi na zapytanie, przesłanie oferty, usług fimry, a w końcu realizacji umowy o świadczenie usług przez firmę. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. regulamin
Posiadamy certyfikaty:
double click icon
Skontaktuj się z nami!
localisation icon
ul. Jana Uphagena 27/608
80-237 Gdańsk