Sklepy internetowe

Tworzymy sklepy, które sprzedają

Zakupy przez internet z roku na rok zyskują na popularności. Do niewątpliwych zalet zakupów online wymienić można dostępność 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, ale często również też znacznie niższe ceny od tych, które znaleźć można w sklepach stacjonarnych oraz możliwość szybkiego porównywania cen między sklepami.

Projektujemy sklepy internetowe, które są funkcjonalne i atrakcyjne dla odwiedzających. Analizujemy potrzeby każdego klienta i indywidualne dobieramy odpowiednie rozwiązania. W przypadku mniejszych sklepów proponujemy skorzystanie z platformy PrestaShop, większe sklepy budujemy na platformie Magento lub w razie konieczności piszemy dedykowane rozwiązania. Zapewniamy indywidualny projekt graficzny witryny dostosowany do konkretnej branży. Każdy projekt tworzymy zgodne z koncepcją web usability, tak aby używanie witryny było intuicyjne i przyjazne dla klientów. W razie potrzeby oferujemy również dwustronną integrację z portalem Allegro oraz wybranymi systemami płatności elektronicznych, aby przyspieszyć przeprowadzanie transakcji. Możemy również rozbudować sklep o konkretne dedykowane moduły. Wszystkie nasze sklepy są responsywne, oznacza to, że wyświetlają się poprawnie na każdym urządzeniu.
localisation icon
Powrót do góry
Wiadomość została wysłana
Zamów bezpłatną wycenę!
Zostaw nam swoje dane - odezwiemy się w przeciągu 24h!

Wyrażam zgodę na przekazywanie na podany przeze mnie numer telefonu treści dotyczących produktów i usług oferowanych oraz zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail informacji handlowych, dotyczących produktów i usług oferowanych przez Grupa TENSE Polska sp. z o.o. sp. k. Zapoznałem się z polityką prywatności.
Posiadamy certyfikaty:
double click icon
Należymy do:
logo grupa tense
Skontaktuj się z nami!
localisation icon
ul. Jana Uphagena 27/608
80-237 Gdańsk