O nas

Poznajmy się!

Co nas wyróżnia?
Jesteśmy ludźmi którzy uwielbiają swoją pracę.
Nasi konsultanci naprawdę ucieszą się gdy usłyszą Cię w słuchawce, natomiast programiści i specjaliści od marketingu z uśmiechem na twarzy zbudują i wypromują Twoją stronę.
W momencie w którym Twoja konkurencja będzie czytała 6 stronę umowy innej agencji, Ty będziesz obsługiwał klientów których dla Ciebie pozyskamy.
Z nami zbudujesz stronę internetową z której w końcu faktycznie będziesz zadowolony. Jesteśmy doradcami na każdym etapie współpracy. Jeśli przyjdziesz do nas z pomysłem - my doradzimy Ci lepszy. Jeśli chcesz żeby coś nie tylko “działało”, ale przynosiło też założone rezultaty, zrobimy wszystko żeby to wypaliło.
Z przyjemnością Cię poznamy - skontaktuj się!
localisation icon
localisation icon localisation icon localisation icon localisation icon
Wiadomość została wysłana
Zamów bezpłatną wycenę!
Zostaw nam swoje dane - odezwiemy się w przeciągu 24h!
Administratorem Państwa danych osobowych jest Online Media Agata Podubińska z siedzibą przy ul. Jana Uphagena 27/703; 80-237 Gdańsk. więcej..
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Online Media Agata Podubińska z siedzibą w Gdańsku podanych danych w celu przesłania Państwu odpowiedzi na zapytanie, przesłanie oferty, usług fimry, a w końcu realizacji umowy o świadczenie usług przez firmę. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. regulamin
Posiadamy certyfikaty:
double click icon
Skontaktuj się z nami!
localisation icon
ul. Jana Uphagena 27/608
80-237 Gdańsk