Projektowanie logo

Przemyślane, kreatywne, profesjonalne

Nasze loga swoje życie rozpoczynają na papierze, a następnie za pomocą oprogramowania graficznego przenosimy je do cyfrowej postaci. Co oczywiste tworzymy autorskie projekty, indywidualnie dopasowywane do potrzeb klienta. Odpowiedni znak firmowy to prawdopodobnie najlepszy sposób na ustalenie tożsamości marki – wpływając na klientów i zapewniając, że zapamiętają Twoją firmę i wrócą ponownie.

Proces tworzenia logo rozpoczynamy od rozmowy, aby ustalić cele i skonsultować wizję. Tworzymy niestandardowe projekt oparty na profilu firmy i preferencjach klienta. Możemy tworzyć loga wykorzystując projekty klienta jako podstawę lub wymyślić własne niepowtarzalne koncepcje.

Tworzone przez nas loga są wynikiem ciężkiej pracy i obserwowania najnowszych trendów w projektowaniu. Nasi specjaliści poświęcają czas, aby dowiedzieć się o Tobie i Twoim biznesie, aby stworzyć logo doskonale reprezentujące Twoją firmę. Zawsze tworzymy kilka wersji znaku oraz wprowadzamy korekty zgodnie z sugestiami klienta. Gotowe logo dostarczamy w kilku formatach, aby zapewnić łatwe skalowanie i zwiększyć jego użyteczność.
localisation icon
Powrót do góry
Wiadomość została wysłana
Zamów bezpłatną wycenę!
Zostaw nam swoje dane - odezwiemy się w przeciągu 24h!

Wyrażam zgodę na przekazywanie na podany przeze mnie numer telefonu treści dotyczących produktów i usług oferowanych oraz zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail informacji handlowych, dotyczących produktów i usług oferowanych przez Grupa TENSE Polska sp. z o.o. sp. k. Zapoznałem się z polityką prywatności.
Posiadamy certyfikaty:
double click icon
Należymy do:
logo grupa tense
Skontaktuj się z nami!
localisation icon
ul. Jana Uphagena 27/608
80-237 Gdańsk