Facebook Ads

Skuteczne kampanie reklamowe

Zdecydowana większość z nas codziennie korzysta z portali społecznościowych. Spędzamy godziny korzystając z Facebooka nie tylko w czasie wolnym, ale często też w pracy. Media społecznościowe są zatem idealnym sposobem, aby wypromować działalność i dotrzeć do klientów, którzy mogą być zainteresowani naszymi usługami.

Facebook Ads oferuje mnóstwo możliwości targetowania - możemy wybrać: wiek, płeć, lokalizację, zainteresowania, urządzenia. W każdej z tych kategorii możemy sprecyzować dokładniejsze wytyczne np.: wybrać zainteresowanie motoryzacją jako wyznacznik grupy docelowej. Tworzymy odpowiednio dostosowaną listę obecnych klientów, do których kierowane są treści reklamowe. Ponadto odpowiednio poszerzamy tę listę, aby dotrzeć do osób na Facebooku, potencjalnych klientów, którzy mogą być zainteresowani produktem. Całość działań monitorujemy i optymalizujemy tak, żeby osiągnąć jak największy zwrot z inwestycji.
localisation icon
Powrót do góry
Wiadomość została wysłana
Zamów bezpłatną wycenę!
Zostaw nam swoje dane - odezwiemy się w przeciągu 24h!
Administratorem Państwa danych osobowych jest Online Media Agata Podubińska z siedzibą przy ul. Jana Uphagena 27/703; 80-237 Gdańsk. więcej..
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Online Media Agata Podubińska z siedzibą w Gdańsku podanych danych w celu przesłania Państwu odpowiedzi na zapytanie, przesłanie oferty, usług fimry, a w końcu realizacji umowy o świadczenie usług przez firmę. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. regulamin
Posiadamy certyfikaty:
double click icon
Skontaktuj się z nami!
localisation icon
ul. Jana Uphagena 27/608
80-237 Gdańsk