Facebook Ads

Skuteczne kampanie reklamowe

Zdecydowana większość z nas codziennie korzysta z portali społecznościowych. Spędzamy godziny korzystając z Facebooka nie tylko w czasie wolnym, ale często też w pracy. Media społecznościowe są zatem idealnym sposobem, aby wypromować działalność i dotrzeć do klientów, którzy mogą być zainteresowani naszymi usługami.

Facebook Ads oferuje mnóstwo możliwości targetowania - możemy wybrać: wiek, płeć, lokalizację, zainteresowania, urządzenia. W każdej z tych kategorii możemy sprecyzować dokładniejsze wytyczne np.: wybrać zainteresowanie motoryzacją jako wyznacznik grupy docelowej. Tworzymy odpowiednio dostosowaną listę obecnych klientów, do których kierowane są treści reklamowe. Ponadto odpowiednio poszerzamy tę listę, aby dotrzeć do osób na Facebooku, potencjalnych klientów, którzy mogą być zainteresowani produktem. Całość działań monitorujemy i optymalizujemy tak, żeby osiągnąć jak największy zwrot z inwestycji.
localisation icon
Powrót do góry
Wiadomość została wysłana
Zamów bezpłatną wycenę!
Zostaw nam swoje dane - odezwiemy się w przeciągu 24h!

Wyrażam zgodę na przekazywanie na podany przeze mnie numer telefonu treści dotyczących produktów i usług oferowanych oraz zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail informacji handlowych, dotyczących produktów i usług oferowanych przez Grupa TENSE Polska sp. z o.o. sp. k. Zapoznałem się z polityką prywatności.
Posiadamy certyfikaty:
double click icon
Należymy do:
logo grupa tense
Skontaktuj się z nami!
localisation icon
ul. Jana Uphagena 27/608
80-237 Gdańsk