Aplikacje mobilne

Od pomysłu do realizacji

W dzisiejszych czasach prawie nikt z nas nie rozstaje się ze swoim smartfonem. Z urządzeń mobilnych korzystamy zarówno w domu, jak i w pracy, warto więc zainwestować w atrakcyjną i funkcjonalną aplikację mobilną. Zajmujemy się tworzeniem aplikacji mobilnych dostosowanych do urządzeń z systemami Android, iOS. Tworzymy zarówno aplikacje natywne, jak również z wykorzystaniem Phonegap.

Aplikacje natywne napisane są w języku, na którym bazuje system operacyjny danego smartfona lub tabletu. Takie aplikacje mają dostęp do wszystkichopcji urządzenia, dzięki czemu działają szybciej i są łatwe w obsłudze. Są najlepszym rozwiązaniem dla firm, które potrzebują rozbudowanych i wymagających rozwiązań, które bazują na efektownych elementach, jak na przykład animacje.

Aplikacje tworzone z wykorzystaniem Phonegap pisane są z wykorzystaniem HTML5, CSS3 i JavaScript. Dzięki temu możliwe jest działanie na wszystkich systemach operacyjnych. Wykorzystanie Phonegap świetnie się sprawdzi podczas tworzenia mniejszych aplikacji, które mają być uniwersalne i oszczędne. Jest to dobre rozwiązanie dla Startupów oraz dla klientów, którzy chcą szybko zaprezentować swoją firmę.

Aplikacje projektujemy według specyfiki przedsiębiorstwa i po konsultacjach z klientem. Zależy nam na tym, aby uwzględnić indywidualne pomysły i stworzyć jak najlepszy produkt. Tworzymy aplikacje przeznaczone do użytku wewnątrz firmy, jak również oparte na większej architekturze dla dużej liczby użytkowników. Każdorazowo przygotowujemy wizualizację interfejsu i nawigacji, co pozwala na wprowadzanie konkretnych zmian we wczesnej fazie kreowania. Następnie opracowujemy indywidualną szatę graficzną. Kolejnym krokiem jest programowanie i implementacja pomysłów. Każdy produkt testujemy, aby zagwarantować niezawodność i wydajność działania.
localisation icon
Powrót do góry
Wiadomość została wysłana
Zamów bezpłatną wycenę!
Zostaw nam swoje dane - odezwiemy się w przeciągu 24h!

Wyrażam zgodę na przekazywanie na podany przeze mnie numer telefonu treści dotyczących produktów i usług oferowanych oraz zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail informacji handlowych, dotyczących produktów i usług oferowanych przez Grupa TENSE Polska sp. z o.o. sp. k. Zapoznałem się z polityką prywatności.
Posiadamy certyfikaty:
double click icon
Należymy do:
logo grupa tense
Skontaktuj się z nami!
localisation icon
ul. Jana Uphagena 27/608
80-237 Gdańsk