Aplikacje mobilne

Od pomysłu do realizacji

W dzisiejszych czasach prawie nikt z nas nie rozstaje się ze swoim smartfonem. Z urządzeń mobilnych korzystamy zarówno w domu, jak i w pracy, warto więc zainwestować w atrakcyjną i funkcjonalną aplikację mobilną. Zajmujemy się tworzeniem aplikacji mobilnych dostosowanych do urządzeń z systemami Android, iOS. Tworzymy zarówno aplikacje natywne, jak również z wykorzystaniem Phonegap.

Aplikacje natywne napisane są w języku, na którym bazuje system operacyjny danego smartfona lub tabletu. Takie aplikacje mają dostęp do wszystkichopcji urządzenia, dzięki czemu działają szybciej i są łatwe w obsłudze. Są najlepszym rozwiązaniem dla firm, które potrzebują rozbudowanych i wymagających rozwiązań, które bazują na efektownych elementach, jak na przykład animacje.

Aplikacje tworzone z wykorzystaniem Phonegap pisane są z wykorzystaniem HTML5, CSS3 i JavaScript. Dzięki temu możliwe jest działanie na wszystkich systemach operacyjnych. Wykorzystanie Phonegap świetnie się sprawdzi podczas tworzenia mniejszych aplikacji, które mają być uniwersalne i oszczędne. Jest to dobre rozwiązanie dla Startupów oraz dla klientów, którzy chcą szybko zaprezentować swoją firmę.

Aplikacje projektujemy według specyfiki przedsiębiorstwa i po konsultacjach z klientem. Zależy nam na tym, aby uwzględnić indywidualne pomysły i stworzyć jak najlepszy produkt. Tworzymy aplikacje przeznaczone do użytku wewnątrz firmy, jak również oparte na większej architekturze dla dużej liczby użytkowników. Każdorazowo przygotowujemy wizualizację interfejsu i nawigacji, co pozwala na wprowadzanie konkretnych zmian we wczesnej fazie kreowania. Następnie opracowujemy indywidualną szatę graficzną. Kolejnym krokiem jest programowanie i implementacja pomysłów. Każdy produkt testujemy, aby zagwarantować niezawodność i wydajność działania.
localisation icon
Powrót do góry
Wiadomość została wysłana
Zamów bezpłatną wycenę!
Zostaw nam swoje dane - odezwiemy się w przeciągu 24h!
Administratorem Państwa danych osobowych jest Online Media Agata Podubińska z siedzibą przy ul. Jana Uphagena 27/703; 80-237 Gdańsk. więcej..
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Online Media Agata Podubińska z siedzibą w Gdańsku podanych danych w celu przesłania Państwu odpowiedzi na zapytanie, przesłanie oferty, usług fimry, a w końcu realizacji umowy o świadczenie usług przez firmę. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. regulamin
Posiadamy certyfikaty:
double click icon
Skontaktuj się z nami!
localisation icon
ul. Jana Uphagena 27/608
80-237 Gdańsk