Oferty pracy

Spodobała Ci się nasza oferta? Wyślij CV na praca@onlinemedia.com.pl

Specjalista AdWords & Analytics

Jesteśmy ekspertami w zakresie marketingu internetowego, co potwierdzają nasze certyfikaty i status Partnera Google. Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko specjalisty ds. PPC. Jeśli jesteś pasjonatem marketingu internetowego, CPC, CTR, ROI, ROAS, KPI nie jest Ci obce - zgłoś się! Wymagania:
  • minimum roczne doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu kampanii Google AdWords
  • dobra znajomość Google Analytics, Google Tag Manager, Excel
  • umiejętność doskonałej organizacji czasu, skrupulatność i systematyczność i chęć rozwoju
  • dobra znajomość języka angielskiego
Mile widziane:
  • certyfikaty AdWords, Analytics, Facebook
  • znajomość DoubleClick, Facebook Ads
  • znajomość drugiego języka
Obowiązki:
  • tworzenie i optymalizacja kampanii Google AdWords
  • realizacja celów biznesowych klientów
  • wspieranie pracy działu handlowego (estymacje, audyty kont, raporty itp.)
Oferujemy:
  • stabilne warunki pracy (umowa o pracę po 3 miesięcznym okresie próbnym)
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • szkolenia organizowane przez Google i wewnętrzne
  • udział w konferencjach branżowych (np. SEMcamp)
  • niezbędne narzędzia pracy
  • samodzielne stanowisko z możliwością rozwoju i pyszną kawą z ekspresu :)
  • luźną, niekorporacyjną atmosferę pracy w godzinach 8-16 w centrum Wrzeszcza z super widokiem z 6 piętra

Prosimy o dodanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na wykorzystanie przez Online Media Agata Podubińska z siedzibą w Gdańsku podanych przeze mnie danych osobowych wyłącznie dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji, zgodnie z art.6 ust.1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Klauzula informacyjna, o przetwarzaniu danych: Administratorem danych osobowych użytkownika jest Online Media Agata Podubińska z siedzibą w Gdańsku, NIP 7393626130. W każdym czasie użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Dane osobowe będą przechowywane przez okres do czasu wycofania przez użytkownika zgody na przetwarzanie danych w powyższych celach.

New Business Specialist / Specjalista ds. Sprzedaży

Jesteśmy ekspertami w zakresie marketingu internetowego, co potwierdzają nasze certyfikaty i status Partnera Google. Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko specjalisty ds. sprzedaży. Jeżeli lubisz kontakt z ludźmi, zarówno telefoniczny, jak i twarzą w twarz, jesteś samodzielny i zorientowany na wynik, chcesz stale podnosić swoje kwalifikacje - zgłoś się do nas! Obowiązki:
  • aktywne pozyskiwanie klientów na usługi agencji (Google AdWords, SEO i inne)
  • budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji biznesowych z pozyskanymi klientami
  • przygotowywanie umów i ofert handlowych
  • znajomość branży marketingu internetowego
  • wcześniejsze doświadczenie w pracy z klientem biznesowym
Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie (stała podstawa + premie za realizację planów sprzedażowych)
  • możliwość zdobycia certyfikatów Google AdWords

ul. Jana Uphagena 27/608
80-237 Gdańsk