Content marketing

Postaw na jakość, nie ilość

Atrakcyjna strona internetowa oprócz idealnie zaprojektowanej części graficznejmusi posiadać również wartościową i interesującą treść. Content marketking, czyli publikacja odpowiednich materiałów pozwoli na dotarcie z komunikatem do ściśle określonej grupy odbiorców. Oprócz stworzenia dobrej widoczności w Google wartościowe treści pomogą zdobyć zaufanie klienta i wzmocnią pozycję firmy na rynku.

Każdą strategię content marketingu opracowujemy w zależności od specyfiki przedsiębiorstwa i grupy docelowej. Rozpoczynamy od dokładnego zaplanowania kampanii, a następnie publikujemy i promujemy wartościowe treści. Tworzymy materiały takie jak: artykuły, publikacje, white papers, e-booki, infografiki, blogi, quizy, konkursy, notki i informacje prasowe. Przygotowywane przez nas materiały dostosowujemy do aktualnych trendów i rzetelnie przygotowujemy pod względem merytoryczny. Odpowiednie treści przyciągają uwagę klientów, którzy są faktycznie zainteresowani danym usługami lub produktami. Analizujemy wyniki działań, aby odpowiednio dostosować wdrażane strategie.
localisation icon
Powrót do góry
Wiadomość została wysłana
Zamów bezpłatną wycenę!
Zostaw nam swoje dane - odezwiemy się w przeciągu 24h!
Administratorem Państwa danych osobowych jest Online Media Agata Podubińska z siedzibą przy ul. Jana Uphagena 27/703; 80-237 Gdańsk. więcej..
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Online Media Agata Podubińska z siedzibą w Gdańsku podanych danych w celu przesłania Państwu odpowiedzi na zapytanie, przesłanie oferty, usług fimry, a w końcu realizacji umowy o świadczenie usług przez firmę. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. regulamin
Posiadamy certyfikaty:
double click icon
Skontaktuj się z nami!
localisation icon
ul. Jana Uphagena 27/608
80-237 Gdańsk