Content marketing

Postaw na jakość, nie ilość

Atrakcyjna strona internetowa oprócz idealnie zaprojektowanej części graficznejmusi posiadać również wartościową i interesującą treść. Content marketking, czyli publikacja odpowiednich materiałów pozwoli na dotarcie z komunikatem do ściśle określonej grupy odbiorców. Oprócz stworzenia dobrej widoczności w Google wartościowe treści pomogą zdobyć zaufanie klienta i wzmocnią pozycję firmy na rynku.

Każdą strategię content marketingu opracowujemy w zależności od specyfiki przedsiębiorstwa i grupy docelowej. Rozpoczynamy od dokładnego zaplanowania kampanii, a następnie publikujemy i promujemy wartościowe treści. Tworzymy materiały takie jak: artykuły, publikacje, white papers, e-booki, infografiki, blogi, quizy, konkursy, notki i informacje prasowe. Przygotowywane przez nas materiały dostosowujemy do aktualnych trendów i rzetelnie przygotowujemy pod względem merytoryczny. Odpowiednie treści przyciągają uwagę klientów, którzy są faktycznie zainteresowani danym usługami lub produktami. Analizujemy wyniki działań, aby odpowiednio dostosować wdrażane strategie.
localisation icon
Powrót do góry
Wiadomość została wysłana
Zamów bezpłatną wycenę!
Zostaw nam swoje dane - odezwiemy się w przeciągu 24h!

Wyrażam zgodę na przekazywanie na podany przeze mnie numer telefonu treści dotyczących produktów i usług oferowanych oraz zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail informacji handlowych, dotyczących produktów i usług oferowanych przez Grupa TENSE Polska sp. z o.o. sp. k. Zapoznałem się z polityką prywatności.
Posiadamy certyfikaty:
double click icon
Należymy do:
logo grupa tense
Skontaktuj się z nami!
localisation icon
ul. Jana Uphagena 27/608
80-237 Gdańsk