Projektowanie materiałów drukowanych

Niezastąpione narzędzie sprzedaży

Integralną częścią procesu sprzedaży są indywidualne materiały drukowane. Pomimo rozwoju branży elektronicznej atrakcyjny katalog nadal skutecznie przyciąga uwagę klientów i świadczy o wysokiej jakości produktów.

Tworzymy różnorodne materiały reklamowe, począwszy od niewielkich ulotek, katalogów, kalendarzy i publikacji wielostronicowych po reklamy na samochodach, billboardach i autobusach. Oferujemy również projekty wizytówek i innych materiałów firmowych, które tworzą identyfikację wizualną firmy. Zajmujemy się również tworzeniem drukowanych gadżetów reklamowych, bazując na dostarczonych grafikach. Dostosowujemy projekt pod względem kolorystycznym, aby był spójny z innymi materiałami firmowymi. Współpracujemy z drukarniami, dzięki czemu możemy zapewnić atrakcyjne ceny wydruku.
localisation icon
Powrót do góry
Wiadomość została wysłana
Zamów bezpłatną wycenę!
Zostaw nam swoje dane - odezwiemy się w przeciągu 24h!

Wyrażam zgodę na przekazywanie na podany przeze mnie numer telefonu treści dotyczących produktów i usług oferowanych oraz zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail informacji handlowych, dotyczących produktów i usług oferowanych przez Grupa TENSE Polska sp. z o.o. sp. k. Zapoznałem się z polityką prywatności.
Posiadamy certyfikaty:
double click icon
Należymy do:
logo grupa tense
Skontaktuj się z nami!
localisation icon
ul. Jana Uphagena 27/608
80-237 Gdańsk