Projektowanie materiałów drukowanych

Niezastąpione narzędzie sprzedaży

Integralną częścią procesu sprzedaży są indywidualne materiały drukowane. Pomimo rozwoju branży elektronicznej atrakcyjny katalog nadal skutecznie przyciąga uwagę klientów i świadczy o wysokiej jakości produktów.

Tworzymy różnorodne materiały reklamowe, począwszy od niewielkich ulotek, katalogów, kalendarzy i publikacji wielostronicowych po reklamy na samochodach, billboardach i autobusach. Oferujemy również projekty wizytówek i innych materiałów firmowych, które tworzą identyfikację wizualną firmy. Zajmujemy się również tworzeniem drukowanych gadżetów reklamowych, bazując na dostarczonych grafikach. Dostosowujemy projekt pod względem kolorystycznym, aby był spójny z innymi materiałami firmowymi. Współpracujemy z drukarniami, dzięki czemu możemy zapewnić atrakcyjne ceny wydruku.
localisation icon
Powrót do góry
Wiadomość została wysłana
Zamów bezpłatną wycenę!
Zostaw nam swoje dane - odezwiemy się w przeciągu 24h!
Administratorem Państwa danych osobowych jest Online Media Agata Podubińska z siedzibą przy ul. Jana Uphagena 27/703; 80-237 Gdańsk. więcej..
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Online Media Agata Podubińska z siedzibą w Gdańsku podanych danych w celu przesłania Państwu odpowiedzi na zapytanie, przesłanie oferty, usług fimry, a w końcu realizacji umowy o świadczenie usług przez firmę. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. regulamin
Posiadamy certyfikaty:
double click icon
Skontaktuj się z nami!
localisation icon
ul. Jana Uphagena 27/608
80-237 Gdańsk