Identyfikacja wizualna

Spójny i konsekwentny wizerunek

Wizerunek firmy jest niezwykle ważny we współczesnym świecie. W czasach rywalizacji i walki o klienta warto zwrócić uwagę na to, jak prezentuje się nasza firma. Odpowiednio zaprojektowany przekaz wizualny sprawi, że marka będzie się wyróżniać na rynku, a klienci będą pozytywnie rozpoznawać produkt. Zajmujemy się odpowiednim kreowaniem wizualnym marki poprzez spójne i przemyślane projekty graficzne. Do najpopularniejszych elementów tworzących wizerunek należą: loga, wizytówki, artykuły firmowe, projekty reklam i strona internetowa.

Opracowując identyfikację wizualną, skupiamy się na indywidualnych aspektach firmy. Korzystając z obszernej wiedzy, dostosowujemy każdy projekt pod względem kolorystycznym, tekstowym i graficznym. Projektujemy również elementy oznakowania firmowego taki jak wzory na samochodach, czy elementy wnętrza firmowego. Tworzymy Księgę indentyfikacji wizualnej, która zawiera opis logo i jego znaczenia oraz inne detale. W Księdze znaku można znaleźć dokładne wytyczne jak stosować logotyp, odpowiednią kolorystykę oraz jakiej należy używać typografii. Znajdują się w niej alternatywne wersje logo oraz przykłady jego zastosowania np.: na samochodach firmowych. Księga znaku pozwala uniknąć niespójności i stworzyć nowoczesny wizerunek.
localisation icon
Powrót do góry
Wiadomość została wysłana
Zamów bezpłatną wycenę!
Zostaw nam swoje dane - odezwiemy się w przeciągu 24h!
Administratorem Państwa danych osobowych jest Online Media Agata Podubińska z siedzibą przy ul. Jana Uphagena 27/703; 80-237 Gdańsk. więcej..
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Online Media Agata Podubińska z siedzibą w Gdańsku podanych danych w celu przesłania Państwu odpowiedzi na zapytanie, przesłanie oferty, usług fimry, a w końcu realizacji umowy o świadczenie usług przez firmę. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. regulamin
Posiadamy certyfikaty:
double click icon
Skontaktuj się z nami!
localisation icon
ul. Jana Uphagena 27/608
80-237 Gdańsk