Identyfikacja wizualna

Spójny i konsekwentny wizerunek

Wizerunek firmy jest niezwykle ważny we współczesnym świecie. W czasach rywalizacji i walki o klienta warto zwrócić uwagę na to, jak prezentuje się nasza firma. Odpowiednio zaprojektowany przekaz wizualny sprawi, że marka będzie się wyróżniać na rynku, a klienci będą pozytywnie rozpoznawać produkt. Zajmujemy się odpowiednim kreowaniem wizualnym marki poprzez spójne i przemyślane projekty graficzne. Do najpopularniejszych elementów tworzących wizerunek należą: loga, wizytówki, artykuły firmowe, projekty reklam i strona internetowa.

Opracowując identyfikację wizualną, skupiamy się na indywidualnych aspektach firmy. Korzystając z obszernej wiedzy, dostosowujemy każdy projekt pod względem kolorystycznym, tekstowym i graficznym. Projektujemy również elementy oznakowania firmowego taki jak wzory na samochodach, czy elementy wnętrza firmowego. Tworzymy Księgę indentyfikacji wizualnej, która zawiera opis logo i jego znaczenia oraz inne detale. W Księdze znaku można znaleźć dokładne wytyczne jak stosować logotyp, odpowiednią kolorystykę oraz jakiej należy używać typografii. Znajdują się w niej alternatywne wersje logo oraz przykłady jego zastosowania np.: na samochodach firmowych. Księga znaku pozwala uniknąć niespójności i stworzyć nowoczesny wizerunek.
localisation icon
Powrót do góry
Wiadomość została wysłana
Zamów bezpłatną wycenę!
Zostaw nam swoje dane - odezwiemy się w przeciągu 24h!

Wyrażam zgodę na przekazywanie na podany przeze mnie numer telefonu treści dotyczących produktów i usług oferowanych oraz zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail informacji handlowych, dotyczących produktów i usług oferowanych przez Grupa TENSE Polska sp. z o.o. sp. k. Zapoznałem się z polityką prywatności.
Posiadamy certyfikaty:
double click icon
Należymy do:
logo grupa tense
Skontaktuj się z nami!
localisation icon
ul. Jana Uphagena 27/608
80-237 Gdańsk