Kampanie AdWords i DoubleClick

W Google znajdziesz wszystko, także nowych Klientów

Dlaczego warto?
google icon
Docieranie do odpowiednich osób
Reklama wyświetla się dokładnie wtedy, kiedy szukają jej Twoi klienci.
google icon
Płatność jedynie za kliknięcie
Wyświetlenia reklamy są darmowe, płatność następuje wyłącznie za kliknięcie.
google icon
Kontrola nad wydatkami
Możliwość ustawienia budżetu dziennego dla każdej kampanii oddzielnie.
google icon
Pełna mierzalność
Dokładnie wiesz, ile osób widziało reklamę, ile kliknęło, jaki był koszt kliknięcia.
google icon
Elastyczność
W dowolnym momencie możesz dodawać i usuwać słowa kluczowe, teksty reklamowe.
google icon
Bez czekania
Reklamę jesteśmy w stanie uruchomić nawet w 24h.
Reklama w wyszukiwarce
Wyszukiwarka Google jest najczęściej odwiedzaną stroną w Polsce. Dzieje się tak, ponieważ właśnie od Google rozpoczynamy szukanie odpowiedzi na interesujący nas temat. Wyszukiwarki Google używamy również do znajdowania konkretnych produktów (np. telewizor Samsung) czy konkretnych usług (np. fryzjer Gdańsk). Dzięki Google AdWords reklamy wyświetlają się tylko, kiedy potencjalny klient jest zainteresowany Twoimi usługami. Płatność następuje wyłącznie po kliknięciu reklamy, same wyświetlenie nic nie kosztuje!
localisation icon
localisation icon
Kampania w sieci reklamowej Google
Sieć reklamowa jest zbiorem stron internetowych – w tym wybranych witryn Google, takich jak Gmail, Blogger i YouTube, które wyświetlają reklamy AdWords. Obejmuje ona też aplikacje i witryny mobilne. W sieci reklamowej jesteśmy w stanie bardzo dokładnie targetować naszą reklamę tak, żeby dotrzeć do odpowiednich użytkowników. Do dyspozycji mamy reklamy tekstowe, graficzne, wideo.
Remarketing
Remarketing, czyli reklama śledząca. Pozwala na dotarcie do osób, które już wcześniej były na naszej stronie i dostosowanie do nich przekazu reklamowego. Jest to niezmiernie skuteczna forma reklamy, ponieważ większość ludzi nie dokonuje zakupu/nawiązuje kontaktu po pierwszym wejściu na stronę, a dopiero po drugim czy trzecim. Za pomocą remarketingu przypominamy użytkownikowi o firmie.
localisation icon
localisation icon
DoubleClick
Platforma DoubleClick składa się z kilku narzędzi, dzięki którym zarządzanie wszystkimi aspektami kampanii marketingowej jest łatwiejsze:
DoubleClick Campaign Manager – upraszcza zarządzanie działaniami reklamowymi, od planowania treści do raportowania. Jedna platforma gromadzi i informacje o kampaniach reklamowych, dzięki czemu podejmowanie decyzji i planowanie jest szybsze i efektywniejsze.
DoubleClick Search – pozwala na kontrolowanie reklamy w wyszukiwarkach internetowych. Gromadzone dane dostarczają informacje o prowadzonych w różnych kanałach, dzięki czemu można w czasie rzeczywistym reagować na stale zmieniający się rynek.
DoubleClick Studio – służy do projektowania reklam rich media i innych treści marketingowych. Ułatwia pracę, komunikację i ocenę materiałów.
DoubleClick Bid Manager – Platforma pozwala na dostęp do większej przestrzeni reklamowej i większej liczby wydawców.
Powrót do góry
Wiadomość została wysłana
Zamów bezpłatną wycenę!
Zostaw nam swoje dane - odezwiemy się w przeciągu 24h!
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu realizacji oferty zgodnie z regulaminem
Posiadamy certyfikaty:
double click icon
Skontaktuj się z nami!
localisation icon
ul. Jana Uphagena 27/703
80-237 Gdańsk