Moduł restauracji online

Przeczytaj więcej o projekcie

Moduł restauracji dla CMS Wordpress
Dla naszego klienta z branży gastronomicznej przygotowaliśmy dedykowany moduł do CMS Wordpress rozszerzajacy go o możliwość zamawiania online. Moduł ten był odpowiedzią na rosnące koszty portali pośredniczących takich jak pizzaportal.pl czy pyszne.pl.
Zakres prac
W module administrator oprócz oczywistej funkcjonalności czyli tworzenia dań i monitorowania zamówień ma między innymi możliwość bardzo precyzyjnego ustalenia obszarów dostawy. Całość połączona jest z SMSapi przez co zarówno restauracja jak i klient otrzymuje wiadomość o nowym zamówieniu. Klienci mają możliwość szybkich płatności dzięki integracji z tpay. Dostępne są również moduły promocyjne i możliwosć generowania kuponów – zarówno unikalnych, jak i ogólnych.
Wykorzystane technologie
localisation icon localisation icon
arrow icon Poprzedni Powrót do góry Kolejny arrow icon
Wiadomość została wysłana
Zamów bezpłatną wycenę!
Zostaw nam swoje dane - odezwiemy się w przeciągu 24h!
Administratorem Państwa danych osobowych jest Online Media Agata Podubińska z siedzibą przy ul. Jana Uphagena 27/703; 80-237 Gdańsk. więcej..
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Online Media Agata Podubińska z siedzibą w Gdańsku podanych danych w celu przesłania Państwu odpowiedzi na zapytanie, przesłanie oferty, usług fimry, a w końcu realizacji umowy o świadczenie usług przez firmę. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. regulamin
Posiadamy certyfikaty:
double click icon
Skontaktuj się z nami!
localisation icon
ul. Jana Uphagena 27/608
80-237 Gdańsk