Moduł restauracji online

Przeczytaj więcej o projekcie

Moduł restauracji dla CMS Wordpress
Dla naszego klienta z branży gastronomicznej przygotowaliśmy dedykowany moduł do CMS Wordpress rozszerzajacy go o możliwość zamawiania online. Moduł ten był odpowiedzią na rosnące koszty portali pośredniczących takich jak pizzaportal.pl czy pyszne.pl.
Zakres prac
W module administrator oprócz oczywistej funkcjonalności czyli tworzenia dań i monitorowania zamówień ma między innymi możliwość bardzo precyzyjnego ustalenia obszarów dostawy. Całość połączona jest z SMSapi przez co zarówno restauracja jak i klient otrzymuje wiadomość o nowym zamówieniu. Klienci mają możliwość szybkich płatności dzięki integracji z tpay. Dostępne są również moduły promocyjne i możliwosć generowania kuponów – zarówno unikalnych, jak i ogólnych.
Wykorzystane technologie
localisation icon localisation icon
arrow icon Poprzedni Powrót do góry Kolejny arrow icon
Wiadomość została wysłana
Zamów bezpłatną wycenę!
Zostaw nam swoje dane - odezwiemy się w przeciągu 24h!

Wyrażam zgodę na przekazywanie na podany przeze mnie numer telefonu treści dotyczących produktów i usług oferowanych oraz zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail informacji handlowych, dotyczących produktów i usług oferowanych przez Grupa TENSE Polska sp. z o.o. sp. k. Zapoznałem się z polityką prywatności.
Posiadamy certyfikaty:
double click icon
Należymy do:
logo grupa tense
Skontaktuj się z nami!
localisation icon
ul. Jana Uphagena 27/608
80-237 Gdańsk