Case study Mazurek

Przeczytaj więcej o projekcie

Mazurek.com.pl
Firma Mazurek sp. z o.o. zajmuje się w importem nowych i używanych samochodów z Europy zachodniej (również na zamówienie). Specjalizuje się w samochodach z segmentu premium takich jak Mercedes, BMW, Audi.
Zakres prac
Dla firmy Mazurek sp. z o.o. przygotowaliśmy dedykowany system zarządzania treścią na stronie (CMS) oraz dedykowany system zarządzania relacjami z klientami (CRM). Z poziomu panelu strony pracownicy mają możliwość szybkiego dodawania samochodów, a także eksportu na serwisy takie jak otomoto.pl czy moto.gratka.pl. CRM jest głównym modułem, który służy do utrzymywania dobrych relacji z klientami i usprawnia pracę handlowców.
Wykorzystane technologie
localisation icon localisation icon
arrow icon Poprzedni Powrót do góry Kolejny arrow icon
Wiadomość została wysłana
Zamów bezpłatną wycenę!
Zostaw nam swoje dane - odezwiemy się w przeciągu 24h!
Administratorem Państwa danych osobowych jest Online Media Agata Podubińska z siedzibą przy ul. Jana Uphagena 27/703; 80-237 Gdańsk. więcej..
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Online Media Agata Podubińska z siedzibą w Gdańsku podanych danych w celu przesłania Państwu odpowiedzi na zapytanie, przesłanie oferty, usług fimry, a w końcu realizacji umowy o świadczenie usług przez firmę. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. regulamin
Posiadamy certyfikaty:
double click icon
Skontaktuj się z nami!
localisation icon
ul. Jana Uphagena 27/608
80-237 Gdańsk